Polica kapi dy fëmijë me marihuanë!

Më 01.07.2021 në ora 23:50 policët në Gostivar kanë privuar nga liria M.D.(19) nga Gostivari, J.M.(20) nga Reçani dhe dy fëmijë të moshës 16 dhe 17-vjeçare nga Gostivari.

“Tek ata është gjetur marihuanë. Ata janë arrestuar në Stacionin Policor në Gostivar për procedurë të mëtutjeshme”, njoftojnë nga MPB-ja, transmeton TV21.

Pas zbardhjes së plotë të rastit, kundër tyre do të shqiptohet masë adekuate.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey