Policët tmerrohen nga prezenca e një gjarpri të vogël (Video)

Nëse e shihni këtë video të publikuar në internet mund të vini në një përfundim: Policët mund të përballen me situata të vështira, por jo edhe me një gjarpër.

Sipas mediave të huaja, përcjell KosovaToday, bëhet fjalë për pamje kur dy policë shihen të tmerruar, derisa vërejnë se në shtëpinë e tyre ishte futur në gjarpër.

Dhe derisa njëra tenton të kapë gjarprin për ta larguar nga aty, një tjetër shihet derisa filmon ngjarjen – dëgjohet duke bërtitur, e frikësuar. /KosovaToday/

Cops are petrified of a tiny snake in their house

Who said that all cops are brave? via ViralHog

Posted by Daily Mail on Monday, September 9, 2019

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk September 10, 2019 9:57 am ne Kurioz. ne link https://lajme.mk/?p=149025
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit