Policia me aksion në Prishtinë e Ferizaj

Policia e Kosovës është duke realizuar një operacion në Prishtinë si dhe në Ferizaj, që ndërlidhet me veprimtari të mashtrimit.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë, Baki Kelani.
“Sot me 31 mars 2021, Policia e Kosovës, me urdhëresë të Gjykatës kompetente është duke realizuar një operacion policor, i cili ndërlidhet me veprimtari të mashtrimit.

Operacioni policor është duke u realizuar në disa lokacione të rajonit të Prishtinës dhe Ferizajt, andaj pas përfundimit të operacionit do të jepen informacione shtesë”, tha Kelani.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey