Poni edhe një herë tregon se është njëra nga artiset më të bukura shqiptare

Ajo është njëra nga këngëtaret më të bukura në Shqiptari.

Këngëtarja Poni është emër shumë i komentuar edhe për elegancën në secilën paraqitje të saj.

Ajo së fundi përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, bëri të ditur se ajo ka vizituar një kopsht zoologjik në Itali përmes postimeve në Instagram.

Ajo ndau disa fotografi ku shihej pranë kafshëve të ndryshme teksa pozonte për kamerën së bashku me ta.

Në imazhet që e ndau me ndjekësit, artistja dukej atraktive e veshur me ngjyrën jeshile dhe vuri në dukje një pamje natyrale.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey