Pornostarja e njohur hidhet nga kati i 22-të pasi ndihej e vetmuar

Një aktore ruse e filmave për të rritur dhe modele e OnlyFans humbi jetën pasi u hodh nga kati i 22-të i apartamentit ku jetonte.

29-vjeçarja Kristina Lisina, e njohur me emrin e artit “Kristina the Fox” e ndërmori aktin e rëndë në një zonë rezidenciale në Shën Peterburg.

Lajmi u dha nga i dashuri i saj Rustam M. i cili gjithashtu iu kërkoi fansave të saj të mbledhin fonde për ta ndihmuar me kostot e funeralit.

Megjithatë, policia është ende duke hetuar për vdekjen e pornostares, e cila u gjet e pajetë me një monedhë në dorë ku shkruhej “Ti je gjithmonë në zemrën e time”.

Miq të aktores tregojnë se kohët e fundit ajo dihej e vetmuar dhe kishte treguar se donte të krijonte një familje./A2

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey