Poshtërsoi profesorët e UT-së dhe gazetarët/ Shpërthen revolta ndaj Taravarit

Instituti francez boton studimin: Koronavirusi nuk mbijeton në detPas ofendimeve dhe nënçmimeve që sekretari gjeneral i ASH-së, njëherit kryetar i komunës së Gostivarit i bëri UT-së dhe veçanërisht studentëve dhe katedrës së gazetarisë, ka shpërthyer edhe revolta e madhe e gazetarëve ndaj Taravarit.

Gazetari i Klan Macedonia Furkan Saliu, gazetarja e Alsat Lume Dervishi, gazetarja e Radio Evropa e Lirë Zerijeta Jajaga, gazetari i Express Besian Leka, gazetari i TV21 Zimer Jashari, janë vetëm disa që reaguan për këtë skandal të Arben Taravarit.

Sipas tyre, Taravari ka ofenduar rëndë gazetarët dhe UT-në.

Ja reagimet e tyre:

Instituti francez boton studimin: Koronavirusi nuk mbijeton në det
Instituti francez boton studimin: Koronavirusi nuk mbijeton në det
Instituti francez boton studimin: Koronavirusi nuk mbijeton në det
Instituti francez boton studimin: Koronavirusi nuk mbijeton në det
Instituti francez boton studimin: Koronavirusi nuk mbijeton në det

The post Poshtërsoi profesorët e UT-së dhe gazetarët/ Shpërthen revolta ndaj Taravarit appeared first on ShqipMedia.

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey