Prishi rendin dhe qetësin në kazino, arrestohet 21 vjeçari nga Tetova

Dje (27-qershor) rreth orës 06:25, zyrtarë policorë të SPB-Tetovë e kanë arrestuar 21-vjeçarin M.K. nga fshati Bllacë e Tetovës, i cili më herët kishte prishur rendin dhe qetësinë publike në një kazino në rrugën “Vidoja Smilevski-Bato” në Tetovë. I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor Tetovë dhe ndaj tij do të përgaditur parashtresë adekuate.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey