Prite në shtëpi’, moderatojra kosovare publikon foto përvëluese nga ndërrimi i motmoteve!

Ajo padyshim është njëra nga moderatoret më të dashura.

Blerona Zeqiri, po vazhdon të jetë aktive në programet televizive. Ajo udhëheqë një emision në televizion, ku ka spikatur për talentin dhe shkathtësinë e saj, shkruan ORAinfo.

Ani pse ka kohë që është pjesë e ekranit, ajo vazhdimit është e përfolur për dukjen dhe jetën e saj personale.

Blerona, pas rënies në peshë, natyrisht që ka marrë një pamje tjetër duke bërë kështu që të jetë shumë e komentuar.

E në ndërrimin motmoteve, ajo ka shkëlqyer me paraqitjen e saj. E veshur e gjitha në të bardha, Blerona dukej si “kukull”./ORAinfo

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey