Prokuroria po bastis zyrën e drejtorit shqiptar në Shkup (FOTO)

Prokuroria për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit po bastis zyrat e drejtorit të Policisë Financiare, Arafat Muharremi, transmeton Almakos.

Lajmin për Fokus e kanë konfirmuar zyrtarisht nga Prokuroria. Prej atje shkurtimisht kanë thënë se janë duke vepruar në bazë të një pasie penale të ngritur ndaj Muharremit nga një grup qytetarësh.

Muharremi nuk është i qasshëm për koment.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey