Pse Ermali e hoqi unazën e martesës?

A e mbanë Ermal Fejzullahu unazën e martesës?

Këngëtari Ermal Fejzullahu është prej shumë vitesh bashkë me Arianen, me të cilen ka dhe katër fëmijë.

Çifti nuk shihen shpesh së bashku në publik, kjo për shkak të angazhimeve standarde të këngëtarit, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari, të gjitha meritat për rriten dhe kujdesin ndaj fëmijëve ja ka atribuar të shoqes, Arianes.

Ndonëse i martuar, bashkëshort e baba i lumtur, këngëtari Ermal Fejzullahu nuk e mbanë unazën e martesës në gisht, siç nuk e mbajnë edhe shumë këngëtar të tjerë të skenës sonë muzikore.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey