Pse Loredana nuk ja rregullon dhomën burrit?

Ku është Loredana që nuk ja rregullon dhomën burrit.

Loredana dhe Mozzik janë një nga dyshet e njohura të estrades, që shumë shpesh bëhen pjesë e thashethemeve.

Lajmet me pretendimet se u ndanë e bashkuan, janë të përditshme për çiftin e njohur, shkruan Kosovarja.

Mozzik, edhe këtë verë e ka pasur të angazhuar, me shumë koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore.

Dhoma e tij është një lëmsh i gjallë.

Epo, ku ta marrë gruan tia rregulloj. Dyshja ende jetojnë ndarazi, njëri në Kosovë, e tjetra në Zvicër.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey