Pse po e fsheh barkun Bora Zemani?

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani është rikthyer fuqishëm në qendër të vëmendjes për shkak të hyrjes në “Big Brother VIP” të ish të dashurit të saj, Donald Veshaj.

Bukuroshja, që u bë shumë e njohur përmes programit “Përputhen”, është kudo në lajme dhe diskutime.

Këto ditë, u bë e ditur se Bora ka kaluar një sfidë shëndetësore, për çka edhe është operuar, shkruan kosovarja.

Bora, shkëlqen në çdo foto, madje edhe në këtë ku shihet me dorën duke e mbajtur barkun.

A ka ndonjë të re nga ajo…?

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey