Publikohen pamje, Bora dhe Donaldi në jug të Shqipërisë

Dyshja më e komentuar e momentit Bora Zemani dhe Donald Veshaj nuk e kanë pranuar ende ribashkimin e tyre.
Mirëpo, në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa imazhe ku shihen dyshja në pushime, madje bashkë me vëllezërit, shkruan lajmi.net.
Sipas disa imazheve nga JOQ-Albania, Bora dhe Donaldi janë në jug të Shqipërisë duke i kaluar pushimet së bashku.
Theksojmë se Donaldi publikisht i ka kërkuar falje Borës disa kohë pas daljes nga ‘BBV’.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey