Publikohet kënga e re e Capital T me Majk (VIDEO)

Sharing is caring!

Është publikuar bashkëpunimi mes Capital T dhe Majk.

Dyshja solli me videoklip këngën me titull “Hala”, njofton Klan Kosova.

Muzikën e realizoi Rzon ndërkaq tekstin e kanë shkruar Capo dhe Majk.

The post Publikohet kënga e re e Capital T me Majk (VIDEO) appeared first on ShqipMedia.

Sharing is caring!

Loading...
shares