Publikohet video, modelja ruse duke e puthur Don Xhonin

Reperi kosovar, Don Xhoni dhe modelja ruse Ariana pak më parë kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre.

Të dy së bashku janë duke qëndruar në Dubai.

Don Xhoni dhe modelja ruse lidhjen e kanë konfirmuar përmes postimeve në Instagram.

Madje pas atyre postimeve ata kanë publikuar edhe storje teksa modelja e puthë reperin shqiptarë.

Pamje:

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey