Punëtor për shembull: Ky djalë i ri e meriton titullin “Punëtori i vitit”!

Kjo kartëmonedhë 5-euroshe vlen sa 500 euro, shikoni a e keniKjo kartëmonedhë 5-euroshe vlen sa 500 euro, shikoni a e keni

Punëtor për shembull: Ky djalë i ri e meriton titullin “Punëtori i vitit”!
Punonjësi i Komunës kishte ndërmarr këtë veprim që ta rregullonte një tub uji që ishte plasaritur dhe nxirrte ujë,Madje, 23-vjeçari ka qenë jashtë orarit të punës, por nuk ka hezituar që të ndihmojë një grua të cilës uji ia kishte mbuluar shtëpinë.рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

The post Punëtor për shembull: Ky djalë i ri e meriton titullin “Punëtori i vitit”! appeared first on .

loading...
loading...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey