Pyetet a do të rikthehet në televizion, kjo është përgjigja e shkurt e Elita Rudit

Elita Rudi tregon se a do të rikthehet në televizion

Moderatorja e njohur ka kohë që i ka munguar ekranit.

Pas lindjes së djalit Zërit, Elita Rudi i është përkushtuar familjes e cila sjelli në jetë edhe vajzën Bora.

Gjatë gjithë kësaj kohe ajo i është larguar emisioneve televizive dhe më sa duket i ka munguar publikut.

Përmes rubrikës “Ask me a question”, është pyetur nga fansat se a do t’i rikthehet sërish teelvizionit.

“A e ke lënë televizionin”? ishte pyetja që iu parashtrua teksa ka kthyer përgjigje duke thënë që jo.

Ndryshe, Elita dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të dytë të një vajze.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey