Qeveria emëroi drejtorë të ri në burgun e Shutkës dhe të Tetovës

Në seancën e 72-të me radhë, Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka emëruar drejtorë në burgun e Shutkës dhe të Tetovës.
Në Shutkë ka emëruar, Filip Andov, ndërkaq në Tetovë, Daniell Antoski./TV21

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey