”Qumili” vizitoi varrin e ”Cimës”: E pa përballueshme…

Humorist i njohur, Sevdai Rodogoshi- Qumili ka shkuar të vizitojë varrin e mikut të tij, Rasim Thaçi- Cima.

Radogoshi e ka quajtur të papërballueshme humbjen e Cimës, shkruan rtv21.tv ”E pa besushme, e pa perballushme !!! O Zot i madh meshiro…”, ka shkruar sot aktori krahas fotografive të publikuara në instagram.

https://www.instagram.com/p/COCeb4jFoga/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

”Qumili” që nga vdekja e ”Cimës” e ka kujtuar aktorin me disa imazhe të realizuara së bashku, ndër vite nga xhirimet e skeçeve të ndryshme. Kujtojmë që, Rasim Thaçi- Cima pas infektimit me COVID-19 kishte qenë i shtruar në spital dhe ka vdekur më 26 mars.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey