RasenBallsport Leipzig- Atletico Madrid, formacionet zyrtare

Liverpool kontakton Bayernin për këtë super-lojtar

Formacionet zyrtare: RasenBallsport Leipzig – Atletico Madrid.

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen RasenBallsport Leipzig – Atletico Madrid.

Në Lisbonë të Portugalisë, Leipzig dhe Atletico Madrid kontestojnë njëra tjetrën në çerekfinale, shkruan lajmi net.

Skuadrat kërkojnë fitoren, në mënyrë që të kalojnë në fazën tjetër, ku tashmë i pret Paris Saint Germain.

Ndeshja mes Leipzig dhe Atletico Madrid luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Liverpool kontakton Bayernin për këtë super-lojtar

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey