Reagimi i papritur i Donaldit pas eliminimit të Beatrixës

Ky është reagimi i Donaldit pas eliminimit të Beatrixës.

Partnerja e aktori sonte la shtëpinë.

Që nga e marta ishte në nominim bashkë me Donaldin dhe Einxhel, shkruan lajmi.

Ndërkohë, sonte, moderatorja Arbana Osmani njoftoi se Beatrixa është e eliminuara e radhës nga shtëpia e famshme në Shqipëri.

Donaldi nuk e ka përjetuar edhe aq mirë, ndarjen nga partnerja e tij të cilit nuk i munguan edhe lotët.

Theksojmë se, Beatrixa mbase edhe mund të rikthehet me biletën kthyese.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey