Reagon Pacolli i shqetësuar: Sot po lexoj shumë lajme të këqija

Pacolli ka reaguar pas raportimeve

Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli ka reaguar pas raportimeve për disa aksidente të rënda ku kishte edhe viktima.

Pacolli përmes një postimi në Facebook ka thënë se sot po lexon shumë lajme të këqija.

“Sot po lexoj shumë lajme të këqija ….Shumë viktima dhe aksidente brenda dhe jashtë vendit (si kjo sot në Stresa) ku fëmijët janë padrejtësisht viktima të shpeshta”, ka shkruar Pacolli.

Postimi i plotë:

Sot po lexoj shumë lajme të këqija ….

Shumë viktima dhe aksidente brenda dhe jashtë vendit (si kjo sot në Stresa) ku fëmijët janë padrejtësisht viktima të shpeshta.

I lutem Zotit dhe njerëzve që të kujdesen shume me tepër për fëmijët e pafajshëm!

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey