Real Madrid- Ancelotti, ky është lajmi i fundit

Ancelotti në bisedime me Real Madridin për rinovim të kontratës. Carlo Ancelotti raportohet se është në bisedime me Real Madridin lidhur me një rinovim të kontratës. Ancelotti është pjesë e Real Madridit që nga viti 2021 dhe po korr suksese të mëdha, transmeton Gazeta Express. E kjo ka bërë që drejtuesit e “Los Blancos” të […]

Nëntor 19, 2023 - 20:30
 0  7
Real Madrid- Ancelotti, ky është lajmi i fundit

Ancelotti në bisedime me Real Madridin për rinovim të kontratës.

Carlo Ancelotti raportohet se është në bisedime me Real Madridin lidhur me një rinovim të kontratës.

Ancelotti është pjesë e Real Madridit që nga viti 2021 dhe po korr suksese të mëdha, transmeton Gazeta Express.

E kjo ka bërë që drejtuesit e “Los Blancos” të interesohen për të zgjatur edhe për dy vite kontratën me teknikun italian.