Reja e Nexhat Dacit kujton burrin e ndjerë, përloti të gjithë me këto fjalë

Vitin e kaluar si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte djali i vetëm i akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

Ariani la pas vetës gruan dhe dy djemtë.

E gruaja e tij, Merita, nuk po mund ta përballojë humbjen e burrit e këtë e tregon edhe përmes postimit të saj të fundit.

“Do të doja të ishe këtu”-ka shkruar Merita në postimin e saj./ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey