Remzia i bën video befasuese Nexhatit, në këtë gjendje e publikon vëllaun

Remzia ndan videon më interesante me Nexhatin.

Remzie Osmani dhe Negjati në shumë raste janë pjesë e rëndësishme e lajmeve rozë.

Pasi që gjithmonë shfaqen së bashku, ajo me vëllaun e saj krijojnë atmosferë kudo që shkojnë, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, derisa ndodhen në veturë, ata shfaqen të lumtur dhe me plotë buzëqeshje.

Është mbishkrimi interesant i këngëtares që merr vëmendje, duke thënë që po drejtohen vetëm për një video.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey