Remzia i mbledh shoqet, me kafe e çaj i pret në Prevallë

Ajo është njëra nga artistet më të dashura.

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është padyshim ndër më të angazhuarat në mbrëmje, dasma e ahengje.

Këtë kohë ajo ka qenë më e lirë, pasi me rregullat e reja janë ndaluar sërish dasmat dhe tubimet.

Remzia jeton në Mushtisht dhe pika e saj e dobët është Prevalla me natyrën dhe ajrin e mrekullueshëm.

Remzia, i ka mbledhur shoqet për kafe e çaj në këtë vend fantastik dhe duket mjaftë e lumtur teksa qëndron aty.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey