Remzie Osmani po e feston ditëlindjen sot, nuk do të besoni sa vjet po i bën

Ditëlindje e veçantë për Remzie Osmanin, gjysëm shekulli jetë!

Për këngëtaren e njohur dhe shumë të dashur për publikun kosovar, Remzie Osmani, sot është një ditë e veçantë.

Ajo sot feston ditëlindjen e 50-të.

Osmani këtë vërë ishte mjaft aktive në sezonën e dasmave.

Sigurisht që 50 vjetët s’do të ndalojnë ritmin e bilbilit të Mushtishtit!.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey