Remzija publikon foton me të bukur në krahët e burrit të saj, ky person po i shoqëron

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Se fundmi Remzija ka publikuar një foto ku shfaqet në shoqëri të burrit dhe mbesës së sa, Emës.
në këtë pamje çifit po duken të lumtur në shoqërinë e mbesës së tyre. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey