Reperi i njohur i “Babastars” bëhet për spital

Reperi i njohur, Cozman ndodhet në spital.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Cozman ka treguar se nuk është mirë me shëndet dhe se ndodhet në spital.

“Kohët e vështira do i zbulojnë gjithmonë miqtë e vërtetë. Do rikthehem së shpejti”, ka shkruar Cozman në foton ku duket se ndodhet në një spital në Londër.

Pasi i dështoi Shakira, Agim Bahtiri po përgatitet për koncertin e Unikatilit
Pasi i dështoi Shakira, Agim Bahtiri po përgatitet për koncertin e Unikatilit

The post Reperi i njohur i “Babastars” bëhet për spital appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 25, 2019 3:56 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147030
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit