Rikthehet Amir Rrahmani, sot u stërvit me Napolin

Skuadra e Napolit sot ka zhvilluar seancën e radhës stërvitore.Klubi i Napolit po përgatitet për rinisjen e kampionatit, për ndeshjen e së shtunës me 3 prill ndaj Crotones, shkruan GazetaBlic Sport.
Mbrojtësi kosovar, Amir Rrahmani ka stërvitur me klubin e Napolit në këtë seancë.
Rrahmani dhe Petagna zhvilluan të gjithë stëvitjen në grup.Demme bëri stërvitje të personalizuar, kurse Ospina ka bërë punë të personalizuar në terren dhe fitnes.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey