Rikthehet FESTA qe i cmend te gjithe meshkujt a e dini sa kushton hyrja ?

Ishulli i seksit në Las Vegas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës po rikthehet për një tjetër festë 4 ditore me orgji dhe shfrenim pa limit në shoqërinë e 100 eskortave Biletat për festën e shthurur katërditore të ashtuquajtur “parajsë në tokë”, kushtojnë rreth 3,600 dollarë për person. Shumica e biletave për festim me tematikë Halloween-in nga 31 tetori deri në 4 nëntor janë shitur. Vizitorët do të merren nga Aeroporti Ndërkombëtar i Las Vegas me helikopter privat në vendndodhjen sekrete në Nevada, ku do të jenë në shoqërinë e dhjetëra prostitutave. Festa e seksit premton gjithashtu një mjedis miqësor me alkoolin dhe marijuanën.

Festa e seksit premton gjithashtu një mjedis miqësor me alkoolin dhe marijuanën.
Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk September 9, 2019 12:06 am ne Kurioz. ne link https://lajme.mk/?p=148952
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit