Rina Balaj nxjerr asetet e saj bombastike në bikini

Reperja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Më shumë se 347 mijë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale.

Derisa jemi në sezonin e verës në profilet e bukurosheve nuk mungojnë fotografitë, në të cilat ato i vënë në pah hiret e tyre.

Gjatë ditës, Rina i ka shpërndarë disa fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilat shfaqet me bikini.

Në këto imazhe ajo nuk heziton t’i ekspozojë linjat e saj bombastike. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey