Rina provokon edhe nga banjo, ekspozon gjoksin e saj gjigant

Rina Balaj është njëra ndër këngëtaret më të dashura e të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Këngëtarja merr vëmendje çdo herë me paraqitjet e saja.

Stili i saj është ai që komentohet mjaft shumë dhe e karakterizon këngëtaren.

Se fundmi reperja kosovare ka publikuar një foto ku shfaqet super joshëse nga banjo.

E veshur shkurt dhe provkuese, Rina shfaqet e zjarrtë në këtë imazh. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey