Rina publikon albumin e parë “Balerina”

Artistja shqiptare, Rina Balaj ka publikuar albumin e parë në karrierë, “Balerina”.

“Balerina” përmban dhjetë këngë.

“Addiction”, “Cali”, “Sativa”, “ChaCha”, “Aver”, “Mia”, “Bad Rosita”, “1joint”, “Fighter”, “Blue”, janë këngët pjesë e “Balerina”.

“Albumi është tani i disponueshëm, linku në bio”, ka shkruar Balaj në disa fotografi të kopertinës të publikuara në rrjetin social Instagram.

https://www.instagram.com/isyourgirlrina/?utm_source=ig_embed&ig_rid=a9214185-9c82-4ad2-a459-06d3281336ac

Gjithashtu, dy nga këngët janë bashkëpunime, “ChaCha” me SinBoy dhe “Blue” me Dj Amelia./21Media

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey