Rina tregon pak gjoksin, ka një pyetje për fansat

“Ku jam?”

Rina Balaj ka vazhduar aktivitetin e saj në Instagram pas lansimit të këngës “Rosita”

Nuk ka shumë kohë kur ajo lansoi këngën e saj të re “Rosita” një këngë tepër provokative që në qendër ka një “mike të Rinës” por që mikja e saj ka ndjenja dashurie për këngëtaren.

Kënga është pritur mirë pas lansimit të saj para një jave ka arritur më shumë se 3.1 milionë klikime.

Një ditë më parë, Rina tregoi pak gjoksin, kurse sot në të njëjtin stil ajo pyeti “fansat”: Ku jam?

Rina, sigurisht se nuk do të ndalet me Rositën por që shumë shpejt do e shohim në skenë me klipe dhe këngë të reja.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey