Rita dhe Fidani dalin së bashku, çift më të bukur nuk keni parë

Rita Haziri dhe Fidan Gashi, janë çifti më i përfolur aktualisht.

Ani pse janë të ri në treg, të dy janë pëlqyer tej mase dhe po vazhdojnë të sjellin projekte të reja të cilat duket se po kanë shumë suksese, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se tashmë janë figura të njohura, ata ndiqen në rrjete sociale nga një numër i madh. Shpesh të dy postojnë foto të ndryshme nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi, ata kanë ndarë një foto së bashku, ku shihet qartë se janë të lumtur krah njëri tjetrit./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey