Rita dhe Fidani po martohen? – Këngëtarja zbulon gjithçka

Rita dhe Fidani po martohen?

Rita dhe Fidani janë një nga çiftet më të dashura të publikut shqiptarë.

Dyshen i bashkoi muzika dhe pikërisht në një nga videoklipet e tyre këngëtari Gashi i propozoi martesë Ritës, dhe kjo e fundit e pranoi me tërë buzëqeshje.

Momenti romantik ka tre vite që ka ndodhur, por ende nuk u kurorëzuan dhe si duket ka mbetur edhe pak kohë.

Në një intervistë për “Prive”, çifti u pyetën se kur do të bëjnë dasmë dhe përgjigja e Ritës ishte goxha dyshuese.

“Edhe unë po e pyes Fidanin kur po hymë në mes të çifteve në dasma dhe po më thotë që pasi t’i martojmë këta, e po më duket që pas sezonës”

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey