Rita dhe Fidani po shkëlqejnë në paraqitjen e fundit në krahët e njëri – tjetrit

Rita Haziri me të fejuarin Fidan Gashin ‘godasin’ me paraqitjen e njëjtë aq të ëmbël

Rita Haziri është njëra nga këngëtarët më të dashurua për publikun, edhe pse është e re në tregun muzikor.

Të veçantë e bënë fakti se në tregun muzikor ajo është paraqitur krah të dashurit të saj, Fidan Gashi.

Artistja e re e cila së bashku me Fidanin janë prezent shpesh herë edhe ne ahengje e dasma familjare, së fundmi ka postuar disa imazhe ku duket për mrekulli, shkruan Kosovarja.

Po kështu, ajo shfaq edhe imazhe me Fidanin të veshur njësoj, ku duken aq ëmbël.

Rita Haziri me të fejuarin Fidan Gashin ‘godasin’ me paraqitjen e njëjtë aq të ëmbël

Rita Haziri është njëra nga këngëtarët më të dashurua për publikun, edhe pse është e re në tregun muzikor.

Të veçantë e bënë fakti se në tregun muzikor ajo është paraqitur krah të dashurit të saj, Fidan Gashi.

Artistja e re e cila së bashku me Fidanin janë prezent shpesh herë edhe ne ahengje e dasma familjare, së fundmi ka postuar disa imazhe ku duket për mrekulli, shkruan Kosovarja.

Po kështu, ajo shfaq edhe imazhe me Fidanin të veshur njësoj, ku duken aq ëmbël.

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey