Rita Ora ngrit temperaturat, shfaqet nudo

Ariana nuk ndalet, ja çka bënë edhe të dielave!

Rita Ora ka pozuar e zhveshur.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, ka provokuar edhe njëherë keq ndjekësit e saj.

Rita ka pozuar e zhveshur dhe imazhet artistike i ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.

“Seria e diellit. Fillon tani …. kush tjetër mërzitet kur bën banjën e diellit? Ariana nuk ndalet, ja çka bënë edhe të dielave!”, ka shkruar Rita pranë postimit në Instagram.

Kjo nuk është hera e parë që Rita pozon e zhveshur dhe gjithmonë rrëmben vëmendjen e ndjekësve.

Ariana nuk ndalet, ja çka bënë edhe të dielave!

Ariana nuk ndalet, ja çka bënë edhe të dielave!

Ariana nuk ndalet, ja çka bënë edhe të dielave!

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey