Rita Ora shkëlqen me dukjen e saj të re, ndërsa ekspozon linjat trupore përpara pasqyrës në imazhet e fundit

Rita Ora, 33 vjeçare, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një album me fotografi të mahnitshme nga udhëtimi i saj i shkëlqyeshëm në New York, i cili ishte i mbushur me emisione bisedash dhe darka luksoze. Ndërsa bukuroshja me flokët ngjyrë kafe ka mbajtur ritmin e zemrës së lartë gjatë javës së kaluar, […]

shkurt 20, 2024 - 23:00
 0  3
Rita Ora shkëlqen me dukjen e saj të re, ndërsa ekspozon linjat trupore përpara pasqyrës në imazhet e fundit

Rita Ora, 33 vjeçare, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një album me fotografi të mahnitshme nga udhëtimi i saj i shkëlqyeshëm në New York, i cili ishte i mbushur me emisione bisedash dhe darka luksoze.

Ndërsa bukuroshja me flokët ngjyrë kafe ka mbajtur ritmin e zemrës së lartë gjatë javës së kaluar, ajo u dha ndjekësve të saj një pamje të asaj duke marrë pak kohë larg nga ngjarjet e mbushura me yje.

Ajo shfaqi flokët e saj të mrekullueshme të prera në stilin bob, duke mbajtur pamjen e saj të thjeshtë me një bluzë të zezë të prerë nga sateni dhe një zinxhir rreth belit, shkruan DailyMail.

Këngëtarja gjithashtu publikoi një ‘selfie’ të realizuar përpara pasqyrës ku shihet e veshur me rroba sportive të rehatshme.

 

Ajo bëri një ekspozim të gjoksit e veshur me një palë të brendshme sportive të zeza, të cilat i kombinoi me një palë çorape gri dhe një xhaketë palestre ngjyrë gri të përputhshme.

Duke shfaqur muskujt e saj të barkut, ylli i lindur në Prishtinë vendosi gjithashtu të tregonte tatuazhet e shumta që ka në trup.

Javën e kaluar, ylli i muzikës pop i falënderoi 16 milionë ndjekësit e saj në Instagram për mbështetjen e këngës së saj më të re, “Shape Of Me”.

Është një bashkëpunim me artistin australiano-amerikan Keith Urban, me të cilin Rita ka qenë kolege gjatë kohës që ishte pjesë e jurisë së “The Voice Australia”.

Ajo shkroi: “Faleminderit për të gjithë dashurinë në versionin e ri të Shape Of Me me Keith Urban!! Ju keni bërë këtë këngë edhe më të veçantë dhe nuk mendova se ishte e mundur”.

“Shpe Of Me” përndryshe është kënduar më parë edhe nga vet Rita në versionin solo – në albumin e saj të tretë “You & I”. /Telegrafi/