Rita Ora vihet në siklet kur gazetari e pyet për lidhjen me Taika Waititi

Qarkullojnë thashetheme se Rita Ora filloi një lidhje dashurie me regjisorin e “Thor”, Taika Waititi, derisa po filmonte “The Voice” në Sidnej.

Thashethemet po vërtiten se këngëtarja shqiptare Rita Ora është në lidhje me regjisoren e Thor, Taika Waititi ndërsa ajo ka qenë në Sidnej duke filmuar The Voice Australia, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Të martën në mëngjes, ylli i popit, 30 vjeçe, shmangu me ekspertizë pyetjet në lidhje me jetën e saj të dashurisë gjatë një paraqitje në “The Kyle and Jackie O Show”.

Në fund të intervistës, drejtuesi i radios Kyle Sandilands e pyeti Ritën: ‘Unë e di që nuk doni të flisni shumë për këto gjëra, por a jeni në gjendje të vjedhni të dashurit brenda dhe jashtë artikulacionit tuaj apo e keni të vështirë? ‘

Pas një pauzë të gjatë, këngëtarja e Body On Me u përgjigj me kujdes: “Unë mendoj se jam thjesht e fokusuar që të jem fit të them të drejtën”.

“Kjo është fantastike, mund të lexoj midis rreshtave’, u përgjigj Kyle me shaka.

Kjo vjen pasi Rita ndezi thashetheme pasi ndau një fotografi me regjisorin e Zelandës së Re, Taika, 45 vjeç, javën e kaluar.

Po ashtu është raportuar që të dy yjet janë në lidhje për më shumë se një muaj, ndërsa këngëtarja ka qenë në Sidnej duke xhiruar The Voice.

Sipas The Sun, Rita dhe Taika nuk kanë fshehur se janë së bashku në mesin e miqve të tyre të famshëm dhe gjërat mund të bëhen serioze.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey