Rita veshë fustan të thjeshtë, kaq të bukur moti nuk e keni parë

Rita Haziri, është njëra nga artiset më të reja në skenë.

Ajo çka e veçon atë, është zëri dhe pamja fizike shumë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Së bashku me të dashurin e saj, Fidanin, ajo ka sjellë këngët të cilat janë pëlqyer shumë nga audienca e madhe.

Së fundmi, këngëtarja gjakovare për adhuruesit e saj, ka postuar një foto. E veshur me një fustan të thjeshtë, ajo po duket si një “kukull”./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey