Roberti befason të gjithë, tregon se me kë po e feston Shën Valentinin

Sharing is caring!

Jo me nusen e tij, nuk do ta besoni me kë po e feston djali i Danit, Shën Valentinin

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte përmes një postimi ai ka treguar se për Shën Valentin do të jetë në Elbasan./ORAinfo/

Jo me nusen e tij, nuk do ta besoni me kë po e feston djali i Danit, Shën Valentinin

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey