Roberti do të ‘çmendet’ kur do t’i shoh këto foto të Norës

A po e sheh Roberti, Nora Istrefin në këto foto.

Ka vite që Roberti e Nora janë ndarë dhe Robert Berisha vetëm tani e ka bërë publike lidhjen e tij të re me modelen bionde, Laureta Maqedonci.

Ndërkohë, këngëtarja e njohur Nora Istrefi gjatë gjithë kësaj periudhe ka qenë mjaftë e zënë.

Ajo, është aktive në mbrëmje të shumta muzikore dhe gjithashtu ka lansuar disa projekte muzikore, shkruan Kosovarja.

Por, një nga aktivitetet kryesore të këngëtares mbetet postimi i fotove të nxehta.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey