Roberti do t”i bie pishman çfarë ka humbur, Nora poston foto “përvëluese”

Nora Istrefi, padyshim është femra më tërheqëse.

Ajo, përveç talentit në muzikë ka edhe linja perfekte për të cilat kujdeset në maksimum. Këngëtarja vazhdon që çdo herë të postojë foto ku tregon shumë nga përditshmëria, shkruan ORAinfo.

Nora duket se ende është në pushime dhe po i shijon këto ditë të nxehta, pasi në postimin e fundit e bërë nga ajo, shihet e veshur shumë joshëse.

Një gjë është e sigurtë, Roberti do t”i bie pishman që është ndarë nga ajo./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey