Roberti do t’i bie pishman për ndarjen me Norën, kur do ta shoh paraqitjen e fundit të saj

Shërohet nga COVID-19 Cuadrado

Nora Istrefi e bën Robertin t’i bie pishman për ndarjen, shikojeni videon më të nxehtë të saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, është shumë e dashur për publikun.Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, Nora nuk i lë fansat të ndjejnë mungesën e saj, kështu duke sjell imazhe nga më të ndryshmet, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi, ajo postoi një video në rrjetin social Instagram ku shihet e veshur vetëm në të brendshme, dhe pa dyshim linjat e saj trupore marrin gjithë vëmendjen.

Kujtojmë se, Nora është duke shijuar suksesin e këngëve të saj të cilat i sjell në versionin akustik.

Shërohet nga COVID-19 Cuadrado

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey