Roberti “ftohet” në Big Brother Vip Kosova, jep përgjigjen epike

Në emisionin e tij, Robert Berisha inskenoi një bisedë kinse me Alaudin Hamitin.

Gjatë bisedës së shtirur, moderatori lë të kuptohet se ai ‘pranoi’ ftesë nga Alaudini që te jetë pjesë e edicionin të parë të reality show në Kosovë.

Formati “Big Brother Vip” po zgjerohet në një treg të ri mediatik, duke u transmetuar për herë të parë në Kosovë, pas marrëveshjes me “Banijay Rights”.

https://video.gjirafa.com/embed/roberti-mp4?autoplay=true&c=1

Tashmë është zyrtare se marrëveshja mes Banijay, Artmotion dhe KlanKosova do të sjellë edicionin VIP të Big Brother për herë të parë në Kosovë, në sezonin e ardhshëm televiziv.

Puna ka nisur si nga ana teknike ashtu edhe nga përmbajtja dhe premiera e parë e shfaqjes do të jetë në vjeshtë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey