Roberti ‘mbështet’ për fyti Laureten, pak ditë pasi e konifrmuan lidhjen

Disa ditë pasi konfirmuan lidhjen Roberti ‘mbështet’ për fyti Laureten.

Roberti dhe Laureta janë çifti më i fundit i shoëbizit shqiptar.

Pas shumë aludimesh më në fund ata vendosën dhe bën publike lidhjen e tyre, shkruan InfoKosova.

Që kur treguan se janë bashkë, ata nuk ndaluan te postojnë fotografi krahas njëri-tjetrin.

Së fundi Laureta ka postuar një istastory teksa shihet se Roberti i kishte vën dorën te fyti

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey