Roberti poston foton më të ëmbël me vajzën e saj, a ishte Nora fotografja?

Robert Berisha, padyshim është personazhi më i komentuar i show-bizzit shqiptar.

Që nga martesa e tij me Norën e deri tek ndarja e tyre, çdo gjë që ka bërë kjo dyshe në fjalë ka qenë intriguese për publiku, shkruan ORAinfo.

Kohëve të fundit është përfolur për një ribashkim të tyre, por ishte Nora ajo që e demantoi atë lajm. Sidoqotë, për shkak të vajzës, Nora dhe Roberti gëzojnë një raport të shëndoshë.

Së fundmi Roberti ka postuar një foto me Renen, ku shihet se janë duke kaluar bukur në pushime./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey