Robini me Marigonën po martohen, dalim pamjet e para nga dasma

Një dasmën e madhe do të ndodh sonte.

Sezoni veror në kuadër të dasmave të showbizit sonte nis me dasmën e modeles Marigona Krasniqi si dhe boksierit, Robin Krasniqi.

Marigona dhe Robini kanë vendosur që dasmën e tyre ta mbajnë në Kosovë, ndërsa tashmë përgatitjet kanë përfunduar të gjitha.

Lajmi.net sjell pamje ekskluzive nga dasma e dyshes, të cilët pas disa muajsh do të bëhen edhe prindër për herë të parë.

Marigona njihet ndër vite si pjesë e modelizmit në Kosovë dhe më larg, ndërsa Robini si boksier mjaftë i njohur, sidomos në Kosovë dhe Gjermani.

Sonte do të mund të shihni edhe pamje të tjera nga dasma e dyshes, që padyshim pritet të jetë një nga dasmat më të komentuara të vitit.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey